Eurores sp.z.o.o tanie połączenia międzynarodowe

 • Data publikacji: Maj 3, 2016
  • Rzeszów, podkarpackie, Polska

Eurores sp.z.o.o tanie połączenia międzynarodowe Polska-Włochy-Sycylia.Przystanki docelowe znajdują się w następujących włoskich miastach:

Nasza firma powstała w 1992 roku. Od tego czasu bardzo podnieśliśmy jakość naszych usług, głównie stawiamy na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo naszych pasażerów. Nasi doświadczeni kierowcy mają staż w kierowaniu busami oraz autokarami już ponad 15 lat. Od 1998 roku nie mieliśmy ani jednego wypadku, zawsze dowoziliśmy na czas. jazda z nami na pewno okaże się trafnym wyborem.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług, gwarantujemy 100% zadowolenia.Ceny - informacja dodatkowa:
ITALIA - główna rezerwacja
(dla osób dzwoniących z Włoch)
tel.kom.3476257992
tel.kom.3476370818

Atuty:
W imieniu całej załogi i własnym, deklarujemy doskonalenie i rozwój naszych usług zgodnie z przyjętymi wymaganiami europejskich norm.

Ulica i numer obiektu:
Połomia 33

Numer telefonu:
17 27 73 759

Adres mailowy:
eurores@op.pl

Adres internetowy:
www.eurores.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Zostaw komenatrz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Powiązane oferty

 • Hotel Lwów

  Hotel Lwów

  Hotele Lublin (lubelskie) Maj 3, 2016

  Hotel Lwów oferuje swoim gościom pobyt w stylowych, elegancko urządzonych w secesyjnym stylu wnętrzach. Ten mający niepowtarzalny klimat obiekt, jest idealną propozycją dla klientów szukając...

Wróżka w Wielkiej Brytanii