ART Hostel Poznań

  • Data publikacji: Marzec 30, 2016
    • Poznań, wielkopolskie, Polska

To co nas wyróżnia, to czyste, prosto urządzone, tanie pokoje dopasowane do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak również większych grup turystycznych. Stale podnosimy jakość naszych usług, aby móc Państwu zapewnić tanie noclegi w Poznaniu na wysokim poziomie.

Młody, ambitny i doświadczony zespół Art Hostelu służy Państwu kompleksową obsługą recepcyjną przez całą dobę. Z przyjemnością pomożemy Państwu zaplanować pobyt w naszym mieście udzielając wszelkich wskazówek dotyczących poruszania się po Poznaniu lub organizując profesjonalną wycieczkę turystyczną.Ceny - informacja dodatkowa:
Pokój 1 os. - od 85zł
Pokój 2 os. - od 125zł
Pokój 3 os. - od 175zł
Pokój 4 os. - od 215zł
Pokój 5 os. - od 270zł
Miejsce w pokoju 6 os. - od 45zł
Miejsce w pokoju 8 os. - od 40zł
Miejsce w pokoju 10 os. - od 35zł
Miejsce w pokoju 12 os. - od 30zł

10% zniżki dla studentów
od 5% zniżki dla grup

Pokoje i wyposażenie:
Dysponujemy ponad 100 miejscami noclegowymi w pokojach o zróżnicowanym standardzie. Pokoje prywatne - jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięcioosobowe - wyposażone są w pościel, ręczniki, pojemne szafki, wypoczynki i telewizję kablową. Pokoje wieloosobowe - sześcio-, ośmio-, dziesięcio- i dwunastoosobowe, sprzedawane są na miejsca i zaopatrzone są w pościel, szafki zamykane na kluczyk i kanapy. Węzeł sanitarny jest ogólnodostępny i znajduje się na korytarzu. Na terenie całego obiektu działa również bezprzewodowy, darmowy Internet.

Gastronomia:
wyżywienie

Imprezy i konferencje:
sala konferencyjna
Do 50 miejsc przy stołach
Do 80 miejsc w układzie seminaryjnym
50' TV na którym wyświetlisz np. logo
Projektor multimedialny
Flip Cart z papierem i markerami
Przedłużacze elektryczne
Przerwy kawowe, lunch, kolacje
Internet bezprzewodowy - 150mb/s

Udogodnienia:
pranie
plac zabaw dla dzieci
kuchnia
internet

Atuty:
Dodatkowym atutem naszego hostelu jest lokalizacja - centrum miasta: 15 min od Dworca PKP, PKS, 10 min od Starego Rynku i Targów MTP, 3 min od Centrum Kultury Zamek - stanowiąc idealny punkt wypadowy do różnorodnych wędrówek po mieście.

Ulica i numer obiektu:
Seweryna Mielżyńskiego 23

Numer telefonu:
48 600 299 511

Adres mailowy:
biuro@art-hostel.com.pl

Adres internetowy:
www.art-hostel.com.pl
Głosuj
Wynik 1 głosów

Przydatne informacje

    Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Zostaw komenatrz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)

Wróżka w Wielkiej Brytanii